Makhzan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سندبلاست یک جزء کلیدی در آماده سازی سطح است.که به طور گسترده در چندین صنعت مورد استفاده قرار میگیرد.

صرف نظر از سطح در حال آماده سازی، خدمات حرفه ای آماده سازی سطح می تواند به تعیین مواد مناسب برای سطح شما کمک کند.

چند مزیت اصلی سندبلاست برای آماده سازی سطح:

 

 • استفاد از سندبلاست آلودگی ها را حذف می کند

آلاینده‌های بالقوه زیادی وجود دارند که می‌توانند در طول یا بعد از فرآیند تولید با اجزای شما تماس پیدا کنند ، که می‌تواند استفاده از پوشش‌ها و پرداخت‌ها را تقریباً غیرممکن کند. یکی از مقصران اصلی روغن یا گریس است. حتی کوچکترین لایه روغن روی اجزای سازنده می تواند پوشش های ناهموار و ناهموار ایجاد کند یا مانع از چسبیدن درمان های سطحی شود.

یکی دیگر از آلودگی های رایج سطحی که باید در حین بازسازی حذف شود، رنگ قدیمی است. پاک کردن رنگ ممکن است سخت باشد، به خصوص اگر در چندین لایه وجود داشته باشد. در حالی که برخی از روغن، رنگ و آلاینده‌ها را می‌توان با روش‌های شیمیایی حذف کرد، این فرآیند می‌تواند کار فشرده باشد و نیاز به ذخیره‌سازی مواد شیمیایی در محل دارد. سندبلاست می تواند جایگزین جذابی باشد که موثر و کارآمد باشد.

 •  استفاده از سندبلاست سطح را آماده می کند

فرآیند سندبلاست علاوه بر از بین بردن رنگ، زنگ زدگی و آلودگی های روی سطح فلز و سایر مواد، سطحی را ایجاد می کند که آماده شده و آماده پذیرش یک پوشش یا پوشش جدید است. انفجار ساینده، لایه بیرونی نازک مواد را بر روی یک سطح حذف می‌کند و سطح صاف و لختی را باقی می‌گذارد که برای کاربردها آماده شده است. این بدان معناست که پس از سندبلاست، سطوح شما به راحتی هر گونه کاربرد رنگ، پرداخت یا پوششی را که استفاده می کنید، می پذیرند.

 • مقرون به صرفه

سندبلاست یکی از مقرون به صرفه ترین، سریع ترین و کارآمدترین ابزار برای آماده سازی سطوح برای رنگ آمیزی یا تکمیل است. آماده‌سازی دستی سطح بسیاری از مواد می‌تواند شامل ساعت‌ها صرف استفاده از ابزارهای ساینده دستی برای از بین بردن رنگ و زنگ باشد. برخی از آماده‌سازی‌های سطحی نیاز به استفاده از مواد شیمیایی خطرناک یا چربی‌گیر دارند که سطوح را تمیز می‌کنند، اما برای کار به زمان و فضای ذخیره‌سازی نیاز دارند. سندبلاست یک صرفه جویی در کار است که خطوط تولید شما را در حرکت نگه می دارد و پروژه های شما را طبق برنامه زمان بندی می کند.

 • استفاده از سندبلاست بی خطر است

 سندبلاست جایگزینی امن و سازگار با محیط زیست برای مواد شیمیایی است. بسیاری از مواد شیمیایی آماده سازی سطح شامل استفاده از اسیدها و موادی هستند که در صورت استنشاق یا تماس با پوست و چشم خطرناک هستند. سندبلاست شامل استفاده از عناصر آلی مانند سنگ ریزه پوسته، فلز، شیشه، ماسه و آب برای انجام کارهای مشابه به روشی است که برای اپلیکاتور و محیط زیست ایمن تر باشد.

اگر نیازهای آماده سازی سطح شما به اندازه کافی با روش های سنتی برآورده نمی شود، از آماده سازی سطح انفجار ساینده استفاده کنید. طیف وسیعی از آلودگی ها و زباله ها را از سطوح حذف می کند، برای کارکنان و محیط زیست ایمن است و مقرون به صرفه است.

 • زنگ زدگی را از بین می برد

اگر صنعت شما درگیر بازسازی قطعات یا سطوح فرسوده است، نگرانی اصلی ممکن است حذف زنگ زدگی باشد. از آنجایی که زنگ‌زدگی نتیجه یک واکنش شیمیایی شامل اکسیژن و فلز است، حذف آن بدون آسیب رساندن به سطح دشوار است. می تواند باعث ایجاد گودال و سطوح ناهمواری شود که آماده سازی آنها بدون اصلاح قابل توجه تقریباً غیرممکن است. در حالی که ممکن است ساعت ها طول بکشد تا زنگ زدگی با استفاده از تکنیک های ساینده سنتی حذف شود، سندبلاست می تواند به سرعت و به طور موثر زنگ زدگی را از بین ببرد و سطوح فلزی را به حالت پیش اکسید شده بازگرداند. که فلز صاف و درخشانی را بر جای می گذارد که آماده عقب نشینی است.

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین