Airlass

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ايرلس چيست ؟

در قديم برای رنگ نمودن ديوارهای ساختمانی و يا نقاشی بر روی آنها، از قلمو استفاده می شد. از معايبی که اين روش داشت ميتوان به هدر رفتن زمان اشاره نمود. و همين مورد باعث می شد تا نيروی کار نتواند در زمان معين کار خود را به اتمام برساند و کارایی آن پايين بيايد.

به همين دليل ايرلس ها به وجود آمدند تا بتوانند اين عيب ها را از بين ببرند و کارايي افراد را بالا برده و بتوان در مدت زمان کوتاهي چند پروژه را به اتمام رساند.

 • انواع ايرلس
 • ايرلس برقي
 • پمپ ايرلس بادی
 • پمپ ايرلس شارژی

نحوه کار اسپری ايرلس

نحوه کار يک ايرلس با پمپاژ رنگ که دارای فشار بسيار بالا، تا 3000 psi است، از طريق يک شلنگ و بيرون آوردن يک سوراخ کوچک در نازل تفنگ اسپری کار می کند.

اين نازل ها به گونه ای طراحی شده اند که رنگ را به طور مساوی به يک الگوی اسپری فن مانند از قطرات ريز تقسيم کند. شما از اين طريق می توانيد مايعات مختلفی از قبيل: رنگ های غليظ مانند رنگ لاتکس را اسپری نماييد.

نحوه کار با ايرلس ها بسيار ساده می باشد. شما با کمی تمرين می توانيد از آنها برای کارهايی مثل: رنگ آميزی صاف و يکدست درها، کابينت ها و انواع وسايل چوبی استفاده نماييد.

کاربرد ايرلس

شما از ايرلس ها ميتوانيد براي رنگ آميزی :اتومبيل، سازه‌های فلزی، مبلمان و دکوراسيون منزل، وسايل چوبی، فضا داخلی و نمای ساختمان، کشتی و هواپيما استفاده نماييد.

اگر بخواهيم از مزيت های ايرلس بگوييم، می توان گفت با استفاده از آن ميتوانيد از طيف وسيعی از رنگ ها از جمله: اکروليک، رزينی ، وينيلی ، روغنی ، لاتکس ، آلکيدی ، الاستومری ، لعابی و آستر و … استفاده نمود.

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین