یکی از راهکارای صنعتی که برای پاکسازی مواد زائد از روی سطوح فلزی به کار می‌رود ،سند بلاست استراکچر فلزی می‌باشد.

استراکچر از جمله سازه‌های  فلزی صنعتی محسوب می‌شود. استراکچر فلزی بیشتر در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی کاربرد دارد.

 سند بلاست مسباره (ذرات فلزی مس) و سلیس (قطعات شیشه)  استفاده بیشتری می‌شود. با اجرایی سند بلاست  و برداشتن مواد زائد از روی سطوح سست ،اکسید شده، پوسیده ، روغنی و ضایعات از روی استراکچر فلزی برداشته می‌شود.

رنگ آمیزی ساپورت  استراکچر

 بعد از سند بلاست از رنگهای متناسب و پوشش‌دهی مناسب و در رنگ آمیزی صنعتی استفاده می‌شود. که شامل رنگ اپوکسی زینک ریچ، رنگ اپوکسی گلاس فلیک، رنگ اپوکسی پلی‌آمین و  رنگ مخصوص مخازن سوخت و آبی و صدها نوع از رزین های اپوکسی که با توجه به پروژه متغیر خواهد بود، استفاده می‌شود.

رنگ آمیزی صنعتی در واقع شامل رنگ آمیزی تجهیزات ،قطعات و محیط را شامل می‌شود.  ابعاد فنی آن را می‌توان شامل کاهش استهلاک، بالا رفتن طول عمر تجهیزات نام برد.

پوشش‌دهی صنعتی شامل مواردی می‌شود که  برای این کار نیاز است عملیاتی انجام شود که  شامل انتخاب  رنگ مناسب با کاربرد صنعتی است برای مثال در رزین‌های  اپوکسی و رنگ پلی یورتان رنگ‌های و رنگ‌های نسوز سیلیکونی و ده‌ها مورد رنگ که در بازار موجود است باعث  ضخامت مناسب روی دستگاههای صنعتی می‌شود .

نحوه رنگ آمیزی ساپورت استراکچر با ایرلس

یکی از بهترین روشها برای برای رنگ آمیزی استفاده از دستگاه رنگ‌پاش ایرلس است. این دستگاه ویژگی‌های مهمی دارد. با استفاده از این دستگاه ضخامت یکنواختی در نشست رنگ به وجود می‌آید . حفظ رنگ و پوشش دهی بالا، اجرای عالی در سیستم تک لایه پوششی ، پوشش تمام نقاط رنگ آمیزی با کمترین خطا  حتی به اندازه میکرونی از دیگر ویژگیهای عالی این دستگاه ایرلس می‌باشد.

-

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین