سندبلاست ماشین

مراحل نگ آمیزی اجزای مختلف یک ماشین اهمیت زیادی دارد و باید طبق استانداردهای اجرا شوند.

برای رنگ کاری بدنه و اتاق ماشین ها لازم است سطح به طور کامل آماده سازی شود. فلزی که برای ساخت اتاقک خودروها به کار می روند گاهی دچار زنگ زدگی یا آلودگی های اکسید فلزی، چربی ها و یا ذرات خارجی بر روی سطح خود می شوند، اگر این موارد آلوده کننده سطح بدنه خودرو قبل از رنگ کاری از سطح زدوده نشوند، فرآیند رنگ کردن اتاق خودرو مختل می شود و نتیجه مطلوب به دست نمی آید.

 

عملیات سندبلاست ماشین

ورقه های بدنه و اتاق ماشین، اسکلت فلزی، قطعات فلزی و تمام زوایا و گوشه هایی که در اسکلت فلزی اتاقک خودروها وجود دارند نیاز دارند که از آلودگی پاک شوند.

عملیات حذف آلودگی های سطحی از فلزات، سندبلاست نام دارد. تجهیزات سندبلاست از کمپرسور باد، شیلنگ، مخزن ماسه و شن یا ذرات ساینده و نازل تشکیل شده است.

برای اجرای عملیات سندبلاست اتاق ماشین، بدنه فلزی خودرو یا همان اسکلت فلزی را بر روی یک پایه بلند قرار می دهند به طوری که از سطح زمین فاصله داشته باشد. اپراتور سندبلاست پس از اینکه تمام نکات ایمنی کار با دستگاه سندبلاست را بررسی کرد، شروع به اجرای سندبلاست اتاق ماشین می کند.

به این ترتیب، رنگ های اضافی، ناهمواری سطوح، لکه های چربی و روغن، ذرات گرد و غبار و اکسیدهای فلزی موجود بر روی سطح اتاقک خودرو به طور کامل برطرف می شود و در نهایت، سطحی صاف و صیقلی ایجاد می شود.

اتاقک سندبلاست شده ماشین، اکنون آماده اجرای انواع رنگ های پرایمر، اپوکسی، آستر اپوکسی یا رنگ های پلی اورتان است؛ انتخاب نوع رنگ بر عهده کارفرمایان و پیمانکار سندبلاست و رنگ آمیزی می باشد. پس از سندبلاست اتاق ماشین و پایان عملیات، با تشخیص مهندسان باید برای بتونه کاری، سنباده کاری، اجرای رنگ پرایمر و رویه، عایق کاری و … طبق دستورالعمل سندبلاست و رنگ عمل نمود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان و قیمت خدمات سندبلاست و رنگ کاری با ما تماس بگیرید.

9


مطالب مرتبط :

تاریخچه سندبلاست

سندبلاست فلزات

سندبلاست چیست؟

پروژه های انجام شده در سال 99-98

سند بلاست و رنگ آمیزی ساپورت استراکچر


کلمات کلیدی : سند بلاست ، سندبلاست بدنه خودرو ، سندبلاست رنگ خودرو ، رنگ آمیزی بدنه خودرو ، سندبلاست و رنگ بدنه خودرو ، رنگ کاری خودرو در کرج ، سندبلاست خودرو در کرج ، ارزان ترین سندبلاست در کرج ، ارزانترین سندبلاست ، سندبلاست ماشین ، سندبلاست بدنه ماشین.

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین