Sandblast.makhzan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 مزایای سندبلاست مخزن

 

 مهمترین و اصلی ترین مزیت سندبلاست مخزن جلوگیری است. اثرات خوردگی و زنگ زدگی در این تجهیزات، یک مسأله مهم و اساسی است. بسیاری از تانک های ذخیره سازی و مخازن از فلز، فولاد آلیاژی و فایبرگلاس ساخته می شوند. این تانک ها باید با یک پوشش محافظ در برابر خوردگی محافظت شوند. مخازن نگهداری که برای ذخیره آب آشامیدنی استفاده می شود، مهمترین تجهیزاتی است که به پوشش محافظ نیاز دارد؛ چرا که بحث سلامت آب در میان است. همچنین استفاده از مخازنی که در برابر اسیدها پایدار بوده و دارای پوشش مقاوم هستند، در صنایع نفت و مواد شیمیایی مورد توجه قرار می گیرد.

سندبلاست مخزن در کرج با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 مزیت مهم دیگر در مورد سندبلاست مخزن، آماده سازی سطوح خارجی و داخلی مخازن برای اعمال پوشش است. هرگونه نقص یا وجود ناخالصی بر روی سطح می‌تواند عملیات رنگ آمیزی را مختل کند و در نتیجه هر گونه پوشش یا رنگ طرح روی مخازن اجرا شود، در طول زمان تخریب خواهد شد؛ چرا که سندبلاست به درستی انجام نشده است!

 

 یکی از مزایای اصلی سندبلاست مخزن برای مخازن ذخیره سازی نفت، مواد شیمیایی، فاضلاب، مایعات و گازهای صنعتی این است که حداکثر محافظت را برای مخازن ایجاد کرده و هزینه های تعمیرات و نگهداری را به حداقل می رساند. این روش، بسیار مطمئن، کارآمد، ایمن و سریع است.
 

 

 برای عملیات اجرای فرآیند سندبلاست مخزن، تمام ملزومات متداول سندبلاست نیاز است. زمانی که لازم باشد مخازن یا تانک های ذخیره سازی مورد عملیات سایش سطوح قرار گیرند، ابزارهایی نظیر دستگاه سندبلاست، نازل، تجهیزات ایمنی اپراتور، کمپرسور، شیلنگ اتصال و ذرات ساینده فراهم می شود. عملیات سندبلاست در دیوارهای داخلی و خارجی مخازن  قابل اجرا می باشد.

 اجرای فرایند سندبلاست مخزن، سایش سطوح داخلی مخازن و تانک ذخیره سازی با محدودیت بیشتری مواجه است؛ چرا که دسترسی به آنها دشوارتر بوده و چالش‌های بسیاری در استفاده از شیلنگ و نازل وجود دارد. خوشبختانه با تجهیزات جدید که در سندبلاست لوله های قطور معرفی شده است و همچنین استفاده از ربات های سندبلاست، این محدودیت ها به طور کامل برطرف شده اند.

 

 استفاده از ربات های هوشمند برای سندبلاست مخزن در قسمت داخل آن، یک فناوری جذاب و جدید است که نه تنها مزایای زیادی را برای دنیای سندبلاست ارائه داده است، بلکه بسیاری از محدودیت های دسترسی اپراتور به سطوح دشوارتر را امکان پذیر نموده است.  دراین روش ها نیز در سندبلاست مخزن می‌توان از ذرات ساینده متفاوت با توجه به استانداردها استفاده کرد.

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین