Sandblasting58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سندبلاست و اجرای صحیح و با کیفیت آن بر روی سطوح مختلف توسط شرکت صنعت گستر صورت می پذیرد. حتما می دانید که یکی از مهم ترین و ضروری ترین نکات در اجرای این پروژه ها نحوه صحیح اجرای آن و بهره برداری از دستگاه ها و ابزار های استاندارد آن می باشد. در غیر این صورت نتیجه نهایی هرگز مطابق انتظار نخواهد بود و با یک پروژه پر هزینه و شکست خورده رو به رو خواهیم شد. از همین رو باید به این نکته توجه داشت که انتخاب شرکتی که مجری پروژه می باشد بسیار مهم است. شرکتی که علاوه بر استفاده از روش های نوین سندبلاست، استفاده از ابزار های دقیق و استاندارد، نیروی تخصصی و کارآزموده داشته باشد. به این ترتیب شما شاهد بالاترین میزان کیفیت در اجرای پروژه ها خواهید بود. یک پروژه موفق و همچنین با هزینه ای که برای شما سر بار و اضافه نخواهد بود. حتما توجه کنید این یک نکته بسیار مهم می باشد که باید پیش از اجرای پروژه بر روی تمامی شرکت های مجری تحقیقات لازم را داشته باشید. استعلام قیمت اجرای سندبلاست و همچنین شرایط انجام آن بسیار مهم است.

به منظور اجرای سندبلاست با کیفیت با شماره های مندرج در سایت sa-paint.ir تماس حاصل نمایید.

روش های اجرای سندبلاست

روش های اجرای سندبلاست یا همان سند بلاست، هنگامی که قطعات و تجهیزات نیاز به پاکسازی سطوح  خود از زنگار و خوردگی پیدا می کنند یکی از موثرترین و مهم ترین روش ها برای انجام این کار اجرای این پروژه های بسیار محبوب و کارآمد می باشد. روش های متفاوت سند بلاست یا اجرای سندبلاست به شما این امکان را میدهد تا هر سطحی برای پاکسازی قابل دسترسی باشد.تنوع روش های اجرای سند بلاست به علت وجود سطح های متفاوت می باشد.گاهی اوقات از روش های سند بلاست به عنوان یک روش هنری و تاثیرگذار در معماری و کار روی شیشه استفاده می شود.

در کل روش های اجرای سندبلاست به سه مورد اصلی تقسیم بندی می شوند:

 •     سند بلاست خشک : به روش اجرای سند بلاست که در آن به وسیله کمپرسور هوا ساینده  به سطح های مختلف پاشیده می شود سندبلاست خشک می گویند.
 •     سند بلاست تر :  هنگامی که در کنار ذرات ساینده از فشار آب برای شست و شو و پاکسازی استفاده می شود ما در واقع از سند بلاست تر یا واتر سند بلاست استفاده کرده ایم. مزیت استفاده از این روش عبارتند از :
 1. پاکسازی سطوح از رنگ در نماهای بتونی یا میله های آهنی با استفاده از فشار بالای آب
 2.  حذف و پاک سازی بسیار عالی  لکه ها و مواد ناخواسته  بدون ایجاد گرد و غبار در صورت استفاده از سندبلاست
 3. ایجاد سطح صاف و بدون اثر ضربه
 •     شات بلاست : در این روش سطح مورد نظر با پرتاب ساچمه پاکسازی و صاف می شود. جنس های متفاوتی از انواع  ساچمه برای استفاده در این روش موجود می باشد مانند ساچمه های فولادی، گرانول سیلیکون. از شات بلاست یا سندبلاست در صنایعی مانند اتومبیل سازی، هوافضا، عمران و فرفوژه ها استفاده می شود.

کاربرد سندبلاست خشک

    لایه برداری و برداشتن لایه های رنگ و زنگ زدگی از روی قطعات و تجهیزات فلزی
    بازگرداندن سطح فلزات به سطح اولیه خود برای اجرای پوشش و رنگ روی آن
    استفاده از روش اجرای سندبلاست برای پاک سازی نما ی ساختمان هایی که دچار آتش سوزی شده است یا جرم گرفته اند.

تجهیزات سندبلاست خشک

مهمترین تجهیزاتی که برای اجرای روش های گوناگون سندبلاست استفاده می شود شامل موارد زیر می باشد:  

1- کمپرسور های قوی برای مکش و هدایت ذرات ساینده به سمت سطح

2- ساینده های متناسب با سطوح مختلف برای پاشش که مورد استفاده و بهره برداری در اجرای پروژه های سندبلاست می باشد که تمامی این پروسه شامل مواردی می باشد که در ذیل می توانید بررسی نمایید.

●    گلوله های فولادی – ساچمه های فولادی

●    گریت فولاد – ذرات ریز فولادی

●    ذرات شیشه سندبلاست

●    خرده شیشه

●    اکسید آلومینیوم

●    کربید سیلسیم

●    ماسه سرامیک – خاکه سرامیک

●    مسباره

●    ماسه سیلیس سندبلاست

انتخاب ساینده ها نتخاب بسیار مهم و تاثیر گذار  مهندسی است،ساینده های گوناگون  دارای سختی متفاوت،شکل و حتی چگالی( وزن مخصوص) متفاوتی هستند و هر یک از انواع  این ساینده ها در صنعت سندبلاست در سایزها و اندازه های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین