• اسلاید دو
 • اسلاید 0
 • اسلاید یک

سند بلاستسندبلاست متشکل از واژه ی انگلیسی Sand و Blast می باشد که sand به معنای شن و ماسه و blast به معنای پرتاب و انفجار است.سندبلاست به مجموعه خدماتی گفتی می شود که به منظور پاکسازی سطح یا قطعه مورد نظر از آلودگی انجام می شود.حال این آلودگی زنگ زدگی ، تجمع رسوبات و یا آلودگی های رنگی باشد ، به طریقی می تواند هرکدام با سندبلاست مخصوص خود برطرف گردد.

 

سندبلاست معمولا اینگونه انجام می شود که شاهد اتصال شن های ساینده و ماسه ها همراه با جریان هوا توسط دستگاه مخصوص ، با شدت روی قطعه مورد نظر سندبلاستی هستیم،که اینکار توسط اپراتور آشنا و متجرب سندبلاست ، در لباس مخصوص سندبلاست باید انجام شود.

لباس و تجهیزات در هر نوع سندبلاستی ، بلحاظ آلودگی و خطرات آن متفاوت است.برای سندبلاست تجهیزات به روز از اهمیت بالایی برخوردار است ولی حرف اول در یک سندبلاست مطلوب را تجربه و دانش کافی در این حوزه مشخص می کند.

 

سندبلاست می تواند برای پاکسازی ، مات سازی ، براق سازی قطعات فلزی و یا برطرف سازی پوسیدگی ، زنگ زدگی سطوح استفاده شود.همچنین از سندبلاست برای آمادگی های پیش از رنگ آمیزی ، آبکاری و یا پاکسازی های بعد جوشکاری و اتصالات و یا سختی دادن به سطحی به منظور جذب بهتر رنگ یا جوش خوردگی بهتر استفاده می شود.

 

برای سندبلاستی با آلودگی و آسیب های کمتر ، با متخصصان سندبلاست عسگری در ارتباط باشید.ما با داشتن کارگاه ثابت در تهران ، مطلوبترین نتیجه را در کمترین زمان به شما ارائه می دهیم.

تلفن ارتباط: 09123393092

 

 

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  تلفکس :
  02165515498
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین