• اسلاید دو
 • اسلاید 0
 • اسلاید یک
کارگاه سندبلاست رنگ در کرج

کارگاه سندبلاست رنگ در کرج

کارگاه سندبلاست رنگ در کرج، تعداد زیادی نیست.. زیرا انجام این کار نیاز به تخصص بالا، افراد حرفه ای و کاربلد، دستگاهها و تجهیزات گران قیمت و مدرن دارد. کارگاه سندبلاست عسگری، با دارا بودن این شرایط و امکاناتدر این سالها بسیار شناخته شده است. این مجموعه در پروژههای بزرگ و عظیمی مشارکت و همکاری داشته است.برای دیدن پروزههای مجموعه میتوانید وارد وب سایت شوید.

زمانی که شما به دنبال یک کارگاه برای انجام سندبلاست رنگ هستید. باید یکسری شرایط و عوامل را مورد بررسی قرار دهید. برای مثال تجربه ای کار یک کارگاه و مجموعه بسیار مهم است. استفاده از کادری مجرب و حرفه ای و با دانش یکی دیگر از عوامل مهم شمرده میشود. استفاده از دستگاههای مدرن و جدید در این زمینه در انجام کار درست بسیار با اهمیت و ضروری است. 

موردی که برای اکثر کارفرمایان اهمیت دارد، مسئله ای هزینه است. مجموعه سندبلاست عسگری، یکی از کارگاههای است که بالاترین کیفیت کار در مناسبترین قیمتها انجام میدهد. مجریان این مجموعه تلاش میکنند که کمترین میزان هدر رفت مواد را داشته باشند. تا کارفرما متضرر نشود و هزینه های او پایین بیاید. برای انجام سندبلاست و رنگ آمیزی باید به سراغ کارگاهی بروید که هم توانایی انجام کارهای سیار را داشته باشد که به اصطلاح به آن سندبلاست در محل گفته میشود.و هم کارگاهی مجهز را دارا باشد.

کارگاه سندبلاست رنگ عسگری تمامی این شرایط و امکانات را برای مشتریان عزیز خود فراهم میسازد. برای برقراری ارتباط با کارشناسان ما کافی است به صورت حضوری به مجموعه مراجعه نمایید. یا اگر امکان مراجعه حضوری برای شما وجود ندارد با شمارههای درج شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید. و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما استفاده لازم را ببرید.

کارگاه سندبلاست رنگ در کرج

در کارگاه سندبلاست رنگ، دو کار مهم انجام میشود. یکی انجام سندبلاست و دیگری انجام عملیات رنگ آمیزی. این دو کار برای صاحبان صنایع بسیار بااهمیت و الزامی میباشند. در صنایع از تجهیزات و امکانات گسترده و زیادی استفاده میشود. یکی از از این تجهیزات که در اکثر صنایع کاربرد فراوانی دارد، مخازن است. از مخازن برای نگهداری انواع مایعات مانند، آب، شیر، مواد اسیدی، شیمیایی استفاده میکنند.

برای نگهداری این مواد و مایعات مخازن باید کاملا سالم و بدون آسیب دیدگی باشند. به خصوص در نگهداری آب باید از بهترین و مناسبترین مخزن استفاده شود. زیرا این ماده ، با سلامت انسانها ارتباط مستقیمی دارد. حالا این سوال پیش می آید که اگر مخزن دچار آسیب شد باید آنرا تعویض کنیم؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که، برای پیشگیری و جلوگیری از آسیبها و همچنین برطرف کردن انواه آسیب و خرابی کارگاه سندبلاست رنگ ایجاد شده است. تعویض مخازن، و خرید یک یا چند مخزن جدید برای صنایع بسیار پر هزینه و سخت است. هزینه های خرید چنین مخازنی بسیار بالا است. همچنین بعد از خرید به ماشین آلاتی بزرگ نیاز وجود دارد که توانایی حمل این مخزن را داشته باشند. علاوه بر این موارد به تعداد زیادی کارگر نیاز است تا بتوانند این مخازن را در جای مناسبی قرار دهند.

انجام روش سندبلاست و رنگ آمیزی

قبل از اینکه بخواهیم، در کارگاه سندبلاست رنگ ، تجهیزات و مخازن را رنگ آمیزی کنیم، باید عملیات سندبلاست را انجام دهیم. سندبلاست روشی است که با استفاده از آن تمامی سطوح مختلف، شیشه، چوب، فلزات، سیمان و.. را میتوان صاف و تمیز نمود. قبل از اینکه سطح رنگ شود باید تمامی آلودگیها، فرورفتگیها، برجستگیها برطرف شوند. 

بهترین و مناسبترین راه استفاده از روش و دستگاههای سندبلاست است. سندبلاست روشی است که با استفاده از کمپرسورهای فشار هوای قوی ذرات و مواد ریز مانند، شن، سیلیس و ماسه روی سطوح پاشیده میشود. اینکار دو مزیت دارد. یکی این است که آلودگیهای سطوح برطرف میشود. و مورد بعدی این است که سطح را میتوان صاف و صیقلی ساخت. 

اگر از روش سندبلاست استفاده نکنید، و سطح را به همان شکلی که است رنگ آمیزی نمایید. رنگ به صورت کامل و با کیفیت روی سطوح پاشیده نمیشود. و بعد از گذشت زمان کوتاهی مجددا رنگ بر آمده میشود و آن پوشش مناسب را ایجاد نمیکند. پس در هر کارگاه سندبلاست رنگ، قبل از اینکه رنگ آمیزی انجام شود باید عملیات سندبلاست به درستترین شکل ممکن صورت گیرد.

رنگ آمیزی به عنوان یک پوشش قوی برای تجهیزات شناخته شده است. استفاده از سندبلاست مزایا و ویژگیهای زیادی دارد. برای مثال میتوان به لکه برداری و جرم زدایی، مات کردن تجهیزات، براق و شفاف کردن قطعات و تجهیزات، زبر ساختن قطعات، زنگ زدایی اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه سندبلاست رنگ روی این لینک کلیک نمایید.

 

 

 

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین