• اسلاید دو
 • اسلاید 0
 • اسلاید یک
کارگاه سندبلاست رنگ مخزن

کارگاه سندبلاست رنگ مخزن

سندبلاست رنگ مخزن عسگری، به صورت حرفه ای و تخصصی در زمینه سندبلاست و رنگ فعالیت دارد. مجریان و کادر این مجموعه بسیار با دانش، حرفه ای و متخصص هستند. انجام روش سندبلاست و رنگ آمیزی نیاز به دستگاهها و تجهیزات، پیشرفته و تخصصی دارد. مجموعه سندبلاست عسگری از با کیفتترین و بهترین دستگاهها در انجام این کار استفاده میکند. از آنجایی که مخازن برای صنایع بسیار مهم و کاربردی هستند. پس حفاظت و نگهداری از آنها باید به درستی و بهترین شکل ممکن انجام شود. روش سندبلاست و رنگ آمیزی میتواند کمک زیادی در این امر به صنایع داشته باشد.

در صنایع از تجهیزات، ماشین آلات، مخازن زیادی استفاده میکنند. اگر هر کدام از این موارد دچار آسیب شوند. صنایع به مشکل بر میخورند و کارشان عقب می افتد. به این ترتیب در نگهداری این موارد باید نهایت دقت و توجه را داشته باشند. استفاده از این روش چند مزیت دارد. که در ادامه آنها را مورد بررسی قرار میدهیم.

یکی از مزایا و ویژگیهای این روش این است که مانعی برای وقوع آسیب و خرابی میشود. در واقع با این روش میتوان، از خرابی و صدمه رسیدن به این تجهیزات پیشگیری کرد. و با ایجاد یک پوشش قوی و مناسب عمر این تجهیزات را سالها افزایش داد. مزیت دیگر این روش این است. که این امکان را فراهم میسازد که اگر تجهیزات دچار آسیب شدند بتوان آنها را با بالاترین کیفیت تعمیر کرد.

یک مورد دیگری که در سندبلاست رنگ مخزن با اهمیت است. و باعث شده تا افراد زیادی از آن استفاده کنند. هزینه های انجام این کار است. زمانی که از این روش استفاده نمایید. در هزینه های خود به شکل محسوسی صرفه جویی کرده اید. در ادامه مطلب در مورد این صرفه جویی و مزیت این روش بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کارگاه سندبلاست رنگ مخزن

همانطور که در مقدمه مطلب به آن اشاره کردیم، سندبلاست رنگ مخزن ، مزایای زیادی را به همراه دارد. اما مهمترین ویژگی این روش، که به دلیل وجود همین امر نیز مورد استقبال صنایع قرار گرفته است. مقرون به صرفه بودن این روش است. زمانی که از این روش استفاده نمایید، دیگر هزینه های مانند خرید تجهیزات و مخازن، هزینه حمل، هزینه جابه جایی، صرف زمان را ندارید.

اگر مخازن شما در ابعاد و اندازه ای باشد که به راحتی بتوان آنرا حمل نمود میتوانید آنرا به کارگاه سندبلاست عسگری انتقال دهید. در این کارگاه از بهترین دستگاهها برای انجام کار استفاده میشود. اما مزیت دیگر کارگاه عسگری سیار بودن آن است. برخی از تجهیزات و مخازن امکان جا به جایی و حمل را ندارند. برای انجام روش سندبلاست رنگ مخزن میتوانید روی مجموعه عسگری حساب کنید. این مجموعه از دستگاههای استفاده میکنند که امکان بهره برداری به صورت سیار در آنها وجود دارد.

چگونگی انجام روش رنگ آمیزی و سندبلاست در مخازن

سندبلاست رنگ مخزن زمانی باید انجام شود که، تمامی شرایط و کارهای استاندارد صورت گرفته باشد. قبل از اینکه بخواهید مخزن را رنگ آمیزی نمایید. تا یک پوشش درست و قوی در برابر، گذر زمان، شرایط آب و هوایی، گرما و سرما، رطوبت و.. داشته باشید. در ابتدا باید عمل سندبلاست به درستترین شکل ممکن انجام شده باشد. 

با استفاده از سندبلاست میتوان، تمامی خط و خش، فرو رفتگی و آلودگی سطوح مختلف را برطرف نمود. شما در هر سطحی که مد نظر داشته باشید، میتوانید از این روش استفاده نمایید. و این یکی از بزرگترین مزایای سندبلاست است. بعد از اینکه سطوح کاملا صاف و بدون هرگونه آلودگی شد، حالا میتوانید عملیات رنگ آمیزی را شروع نمایید.

یکی از روشهای که برای رنگ آمیزی سطوح از آن استفاده میشود، رنگ آمیزی با ایرلس است. این روش در رنگ آمیزی بسیار پرکاربرد میباشد. زیرا در این روش شما میتوانید سطوح را به درستی و با کیفیت رنگ نمایید. 

رنگ آمیزی با ایرلس

رنگ آمیزی با ایرلس در روش سندبلاست رنگ مخزن میتواند عملیات رنگ پاشی را بسیار درست انجام دهد. از مزایای این روش این است که، تمامس سطح حتی در قسمتهای که مشخص نیست و امکان رنگ آمیزی وجود ندارد. در این روش قابلیت رنگ پاشی دارد. در استفاده از این روش کمترین میزان هدر رفت رنگ وجود دارد. میزان مصرف تینر و حلالهای رنگ در این دستگاه بسیار پایین است. روش برای رنگ آمیزی بسیار مقرون به صرفه میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سندبلاست رنگ مخزن روی این لینک کلیک نمایید.

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین