• اسلاید دو
 • اسلاید 0
 • اسلاید یک
ویژگی های کارگاه سندبلاست رنگ

ویژگی های کارگاه سندبلاست رنگ

در این مطلب که توسط مجموعه ای سندبلاست عسگری منتشر شده است. قصد داریم که برخی از ویژگی های کارگاه سندبلاست رنگ، را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما به دنبال یک کارگاه مجهز و متخصص در زمینه ای سندبلاست و رنگ هستید. میتوانید روی مجموعه ای سندبلاست عسگری حساب کنید. یک شرکت و مجموعه ای که در زمینه رنگ و سندبلاست فعالیت دارد. باید دارای یکسری ویژگی ها و مزایا باشد.

اولین موضوعی که مهم است. این مورد است که شرکت باید از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و امکانات استفاده نماید. امروزه دستگاه ها و تجهیزات زیاد و پیشرفته ای در این زمینه طراحی و تولید شده اند. تا کار سندبلاست و رنگ آمیزی به بهترین شکل ممکن انجام شود. علاوه بر وجود تجهیزات و دستگاه، استفاده از نیروی کار متخصص، کاربلد، حرفه ای و مجرب نیز بسیار مهم است.

اگر شما از بهترین دستگاهها استفاده کنید. اما مجریان و متخصصان شما نتوانند به درستی کار را انجام دهند. در واقع در نهایت کار شما از آن کیفیت لازم برخوردار نیست. پس وجود امکانات و تجهیزات در کنار مجریان و متخصصان حرفه ای الزامی است. یکی دیگر از ویژگی های کارگاه سندبلاست رنگ را در ادامه مطلب مورد بررسی قرار خواهیم داد.

برخی از صنایع از لوله، تجهیزات و مخازن بزرگی استفاده میکنند. زمانی که این موارد نیاز به سندبلاست داشته باشند. از آنجای که حمل و جابه جایی آنها کار دشواری است. پس این صنایع نیاز به کارگاهی پیدا میکنند که این توانایی را داشته باشند تا بتوانند امکانات و تجهیزات خود را در محل حاضر نمایند. در واقع سیار بودن یک کارگاه در زمینه سندبلاست بسیار مهم است.

کارگاه سندبلاست رنگ

در مقدمه ای مطلب برخی از ویژگی های کارگاه سندبلاست رنگ را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون قصد داریم که در مورد انجام کار سندبلاست، توضیحاتی را ارائه دهیم. سندبلاست روشی است که امروزه در میان صنایع مختلف بسیار پرکاربرد است. از آنجای که قیمت تمامی تجهیزات صنایع روز به روز روبه افزایش است. برای صنایع این امکان وجود ندارد. که در صورتی خرابی و آسیب تجهیزات خود را تعویض نمایند.

بنابراین روی کار آمدن تجهیزات و امکانات متنوع در یک کارگاه سندبلاست رنگ باعث شد که، صاحبان و مدیران شرکت و صنایع گوناگون از این روش استفاده ای زیادی را ببرند. اکثر صنایع برای نگهداری مواد اولیه ای خود از مخازن بزرگی استفاده میکنند. این مخازن بنا به دلایل مختلفی مانند، گذشت زمان، تغییرات آب و هوایی، شرایط جوی نامساعد، گرما و سرما و نگهداری انواع مواد شیمیایی و اسیدی دچار آسیب میشوند.

هزینه ای خرید این مخازن بسیار بالا است. پس مدیران صنایع به دنبال راهی هستند تا از این مخازن در برابر عوامل مختلف نگهداری نمایند. بهترین کار این است که یک پوشش قوی برای سطوح داخلی و بیرونی ایجاد شود. که سندبلاست این امکان را فراهم ساخته است.

سندبلاست چیست؟

از مهمترین کاری که یک کارگاه سندبلاست رنگ انجام میدهد. انجام سندبلاست به درست ترین شکل ممکن است. این روش به این صورت عمل میکند که، این امکان را فراهم میسازد تا تمامی سطوح مختلف چوب، شیشه، فلزات و... که خط و خش دارند و آسیب دیده هستند را صاف و صیقلی نماید.

در واقع در این روش، با استفاده از کمپرسور فشار هوای قوی ذرات ماسه، سیلیس و شن روی سطوح مختلف پاشیده میشوند. که هم آلودگی سطوح را از بین میبرند. و هم تمامی خط و خش ها را ترمیم میکنند.

پروژه های انجام شده ای کارگاه رنگ عسگری

 

قبل از اینکه بخواهیم پروژه های که توسط مجموعه ای عسگری انجام شده است. را بیان کنیم باید در مورد فعالیت و خدمات این مجموعه نکاتی را بیان نماییم. برخی از خدمات شرکت عسگری شامل این موارد می شود. سندبلاست و رنگ سازه های فلزی ، سوله،  استراکچرها اسکلت ساختمان،  خطوط لوله و پکیج های تصفیه آب و فاضلاب، سند بلاست و رنگ آمیزی ساپورت استراکچر ، سندبلاست و رنگ دريچه و لوله های سد، سندبلاست و رنگ آميزی داخل لوله های آب شرب با رنگ.

لیست پروژه های انجام شده درسال  99-98 به شرح زیر میباشد:

1. سندبلاست و رنگ لوله های آب دریا پالایشگاه ستاره خلیج فارس --------42 هزار مترمربع --------رنگ اپوکسی گلس

2. سندبلاست و رنگ ورق های شرکت فولاد غرب آسیا--------32 هزار مترمربع --------- رنگ فنولیک اسید

3. سندبلاست و رنگ پایه های فلزی و هندریل های آزادراه اصفهان ----------200 تن

4. سندبلاست و رنگ داخل و بیرون مخزن اسید شرکت مس طارم

5. سندبلاست و رنگ تسکیدهای سکوی نفت و پایه های آب شیرین کن ---------با رنگ گلس فلیک اپوکسی

6. سندبلاست و رنگ 4 عدد مخزن شرکت گلرنگ کوروش واقع در تاکستان

7. سندبلاست و رنگ تجهیزات فلزی شرکت ایران مال --------- 700 تن

8. سندبلاست و رنگ لوله های آب شرب شهرک صنعتی کوثر اشتهارد

9. سندبلاست و رنگ سیلیکون نسوز داخل و بیرون لوله های دودکش بیمارستان جامع سرطان

10. سندبلاست و رنگ پایه های فلزی پارک پرواز واقع در سعادت آباد تهران

11. سندبلاست و رنگ پایه های اسکله بندر سیریک و جاسک

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه سندبلاست رنگ روی این لینک کلیک نمایید.

 

 

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین