انجام سندبلاست و رنگ آمیزی

انجام سندبلاست و رنگ آمیزی

برای انجام سندبلاست و رنگ آمیزی، باید به سراغ مجموعه ای بروید که سالها در این زمینه فعالیت موفق داشته باشد. انجام این روش توسط هر فردی نمیتواند صورت گیرد. برای این کار نیاز به تخصص و آموزشهای زیادی وجود دارد. استفاده از این دستگاهها و روشها برای این است. که هزینه های مدیران و صاحبان صنایع را کاهش دهند. مخازن و لوله ها مانند هر تجهیزات و وسایل دیگری به مرور زمان دچار آسیب میشوند.

آسیب رسیدن و خراب شدن این تجهیزات میتواند دلایل گسترده ای داشته باشد ما در اینجا به برخی از عوامل اشاره خواهیم کرد. عواملی مانند گرما و سرمای شدید هوا، رطوبت، جا به جایی تجهیزات، شرایط آب و هوایی متغیر و سخت، از همه مهمتر گذر زمان. تمامی این عوامل باعث میشوند که تجهیزات به مرور آسیب ببینند. هزینه ای تغییر و خرید این تجهیزات در صنایع بسیار بالا است. علاوه بر هزینه های خرید باید هزینه ای جا به جایی، حمل و کارگر نیز پرداخت شود.پس برای صاحبان و مدیران صنایع و شرکتهای متنوع این روش بسیار مقرون به صرفه است.

اکنون که دلیل استفاده از این روش را متوجه شدیم، باید در انتخاب خود برای پیمانکار سندبلاست رنگ نهایت دقت را داشته باشیم. زیرا اگر از افرادی کاربلد و حرفه ای استفاده نشود. تنها هزینه ها چند برابر میشوند و در نهایت کار آنطوری که باید پیش نمیرود.

مجموعه فنی و مهندسی سندبلاست عسگری، یکی از شرکتهای است که در زمینه سندبلاست و رنگ آمیزی سالها به صورت حرفه ای فعالیت دارد. برای برقراری ارتباط با کارشناسان این مجموعه کافی است وارد وب سایت شوید و با شماره های درج شده تماس بگیرید. کارشناسان و مشاوران ما همواره در تلاشند تا درستترین و مناسبترین اطلاعات را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند.

انجام سندبلاست و رنگ آمیزی

برای انجام سندبلاست و رنگ آمیزی باید از دستگاههای به روز و مدرن استفاده شود. قبل از اینکه بخواهیم سطحی را رنگ آمیزی کنیم. باید آن سطح را برای انجام رنگ کاملا آماده سازیم. بهترین روش برای آماده سازی انواع سطوح استفاده از روش سندبلاست است. یکی از مزیتهای سندبلاست این است که محدودیت استفاده ندارد. منظور از این حرف این میباشد که از سندبلاست بر روی هر سطحی میتوان استفاده کرد.

سطوح انواع مختلفی دارند. سطح شیشه ای، سطح چوبی، آهنی، فلزی، بتنی و... از روش سندبلاست برای صاف کردن تمامی این سطوح میتوان استفاده کرد. سندبلاست روشی است که با استفاده از ذرات شن و ماسه توسط کمپرسورهای فشار هوا، انواع سطوح را صیقل میدهند. قیمت انجام سندبلاست نسبت به هزینه های تعمیر دیگر و همچنین تعویض آن تجهیزات بسیار پایین است.

رنگ آمیزی سطوح

انجام سندبلاست و رنگ آمیزی مراحلی را دارد. بعد از اینکه سطوح مختلف را از طریق روش سندبلاست آماده ساختیم. حالا نوبت آن میرسد تا عمل رنگ آمیزی انجام شود. اهمیت سندبلاست قبل از رنگ آمیزی این است که اگر سطح کاملا یکدست و تمیز نباشد. رنگ به خوبی بر روی سطح جذب نمیشود. و با گذشت زمان، رنگ مجددا آسیب میبیند و خراش پیدا میکند.

از رنگ آمیزی به عنوان یک پوشش قوی برای سطوح استفاده میکنند تا مقاومت سطح را در برابر گرما و سرما، رطوبت و یخزدگی بالا ببرند. یکی از روشهای رنگ آمیزی استفاده از دستگاههای ایرلس است. این دستگاهها مزایا و ویژگیهای بالای دارند. با استفاده از این روش، رنگ به صورت یکدست و با ضخامت یکسان بر روی سطح پاشیده میشود.

این دستگاه انتخاب مناسبی برای رنگ آمیزی در قسمتهای است که به راحتی نمتوان آنرا رنگ کرد. برای رنگ کردن کنج و لبه های تجهیزات و سطوح مختلف گزینه ای بسیار مناسبی میباشد. در سندبلاست و رنگ آمیزی زمانی که از دستگاه ایرلس استفاده میشود. میزان هدر رفتن رنگ بسیار پایین می آید. مقدار حلالها و تینرهای مصرفی در این دستگاه نسبت به روشهای دیگر به شدت کمتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سندبلاست و رنگ آمیزی روی این لینک کلیک نمایید. 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین