Sanding21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای قیمت سندبلاست فلزات، میتوانیدبا شماره های مندرج در سایت sa-paint.ir  تماس بگیرید. استفاده از این روش یکی از خدمات این مجموعه است. که به مشتریان عزیز خود ارائه میدهد. در این مجموعه از با کیفیترین و به روزترین تجهیزات و ابزار آلات استفاده میشود. انجام این روش هم در کارگاه مجموعه صورت میگیرد و هم به صورت سیار به مکان مورد نظر دستگاهها را انتقال میدهند.

استفاده از این روش برای تمامی سطوح قابلیت اجرا دارد. سطوح از جنسهای مختلفی است. مثلا آهن، شیشه، فلز، چوب، سیمان و... در گذر زمان، تغییرات آب و هوایی، شرایط جوی نامساعد، گرما و سرمای شدید، امکان آسیب رسیدن و خراش بر روی سطوح وجود دارد. بهترین شکل برای سطوح این است که همیشه صاف، تمیز و صیقلی باشند.

این عوامل باعث میشود که سطوح آن حالت اولیه و صاف، تمیز خود را از دست بدهند. پس افراد به دنبال راهی هستند که به این صافی سطوح برسند. استفاده از این روش میتواند کمک بسیار زیادی کند. این دستگاه به وسیله شن و ماسه و یا ذرات سیلیس کار میکند. به این صورت که این ذرات توسط کمپرسور فشار هوای قوی بر روی سطوح پاشیده میشوند. و در خراشها و فرورفتگیها قرار میگیرند و آنها را پر میکنند.

یکی دیگر از مزایا و ویژگیهای این روش این است که، استفاده از این روش این امکان را فراهم میسازد تا هرگونه آلودگی بر روی سطوح را برطرف و حذف نمایید. برای صاحبان صنایع داشتن تجهیزات و دستگاههای تمیز و بدون نقص بسیار با اهمیت است.

شما عزیزان برای انجام سندبلاست و استعلام قیمت میتوانید، از طریق راههای درج شده در وب سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مشاوران و کارشناسان ما همواره به دنبال خدمت رسانی به مشتریان خود هستند.
مواد و متریال مورد استفاده در دستگاه

ماسه: در ابتدای تولید سندبلاست از ماسه استفاده میکردند. امروزه نیز استفاده از ماسه هنوز هم جزء رایجترین مواد در این روش است.

سیلیس: سیلیس به وفور و راحتی بر روی سطح زمین یافت میشود. بیشترین کاربرد سیلیس در این روش برای لایه برداری از روی سطوح است.

خرده و خاک شیشه: استفاده از این مواد تقریبا نسبت به سایر مواد کمتر است. و دلیل آن نیز خطرات استفاده در حین کار میباشد.
موارد استفاده و کاربرد سندبلاست

از مهمترین کاربرد سندبلاست ، رنگ برداری از روی سطوح است.

از بین بردن زنگ زدگی و برداشتن اکسید آهن از دیگر موارد استفاده از این روش است.

پاک کردن و نابود ساختن انواع چربی و جرمهای روی سطوح برای قبل از عملیات رنگ آمیزی.

لایه برداری از سطوح دیوارها که در بازسازی بسیار مهم است.

تمیز کردن و جرم زدایی از انواع تجهیزات و قالبهای صنعتی.

برای زبر ساختن قطعات و تجهیزات گوناگون از روش سندبلاست استفاده میشود.

پاک سازی و تمیز کردن سطوح از حالت مات و تیرگی و تبدیل کردن سطوح به براقیت کامل.

مات ساختن سطوح مورد نظر.

آماده سازی سطح برای حکاکی، نقاشی، نوشتن.
ابزار آلات مورد استفاده در این روش

کمپرسورهای فشار قوی و صنعتی با قدرت بسیار بالا برای عمل پرتاب و مکش ذرات روی سطوح

مخزن، محلی برای نگهداری ذرات و مواد پاشنده

نازل: از جنس فولاد و برنج، برای عبور مواد در دستگاه سندبلاست

شلنگهای قوی و مخصوص: که زمانی که ذرات با فشار از آنها عبور میکنند، دچار آسیب و خرابی نشوند.

همراه داشتن ماسک، کلاه، لباس مخصوص دستکش بسیار ضروری و با اهمیت برای مجریان است. برای حفظ امنیت جان مجریان.
سندبلاست فلزات

بیشترین و رایجترین استفاده از سندبلاست در بخش فلزات است. و دلیل آن نیز کارکرد و ساختار این دستگاه است. فلزات و آهن آلات به مرور زمان، رطوبت، گرما و سرما دچار آسیب و زنگ زدگی میشوند. پس باید به دنبال راهی باشیم که آنها را حذف و برطرف کنیم. اگر اینکار را انجام ندهیم خیلی زود عمر آن فلز کم و کمتر میشود و در نهایت آن مقاومت و استحام خود را از دست میدهد.

بهترین و مناسبترین روش جلوگیری و پیشگیری از این امر نیز ایجاد یک پوشش قوی و یا رنگ آمیزی است. اما نکته مهم اینجاست که قبل از ایجاد پوشش و رنگ آمیزی حتما حتما باید سطح کاملا صاف و صیقلی باشد و تنها راه ممکن نیز ساب پاشی است. تا در نهایت بهترین رنگ آمیزی را داشته باشید. البته رنگ آمیزی برای تمامی سطوح انجام نمیشود. زیرا برخی از قطعات و تجهیزات صنایع نباید رنگ داشته باشند. تا کیفیت کارشان پایین نیاید.

برای این موارد حتما باید از سندبلاست تخصصی استفاده شود. انجام دادن اینکار نیاز به تجربه و دانش دارد تا در نهایت کار به صورت حرفه ای، با ظرافت و دقت بالا، کمترین هزینه و هدر رفت مواد، بالاترین کیفیت به کارفرما تحویل داده شود.

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین