• اسلاید دو
 • اسلاید 0
 • اسلاید یک
نحوه ای رنگ آمیزی با ایرلس

رنگ آمیزی با ایرلس

مجموعه سندبلاست عسگری در زمینه رنگ آمیزی با ایرلس یکی از بهترینها و موفقترینها است. این مجموعه با داشتن سابقه ای 20 ساله در زمینه ای رنگ آمیزی، سندبلاست، کارخانه جات سیمان، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی در سراسر کشور ایران فعالیت گسترده ای دارد. انجام سندبلاست، امروزه از طریق راه و روشهای متعدد و مختلفی انجام میشود. همچنین این شرکت در زمینه رنگ آمیزی صنعتی، نقاشی به صورت حرفه ای عمل مینماید. از دیگر فعالیتهای این شرکت میتوان به انجام و اجرای رابر لاینینگ برای خطوط مخازن و لوله، انجام رنگ آمیزی درون لوله و مخازن آب شیرین وشرب، انجام درست رنگ آمیزی با بویلرها، فروش انواع رنگهای اپوکسی، رنگهای متنوع واتر بیس و... قبل از اینکه بخواهیم این روش را برای شما توضیح دهیم باید یک آشنایی مختصری با سندبلاست پیدا کنید. احتمالا نام سندبلاست را شنیده اید.

سندبلاست روشی است که در آن میتوان انواع سطوح مختلف مانند فلز، شیشه، آهن آلات یا هر سطحی با هر جنس دیگری را صاف و صیقل میدهند.  سطوح مختلف با گذشت زمان دچار آسیب میشوند و خط و خشهای شدید و یا جزئی بر روی انواع سطوح ایجاد میشود. سندبلاست کمک میکند که این خط و خشها را از بین ببریم و همچنین سطح را برای رنگ آمیزی و طراحی آماده نماییم. یکی از روشهای که میتوان برای رنگ آمیزی از آن استفاده کرد، روش رنگ آمیزی با ایرلس است. در اصطلاح این واژه به صورت Airless نوشته و تلفظ میشود. در ادامه قصد داریم که برخی از ویژگیهای این روش را بیان کنیم. پس ادامه مطلب را همراهی نمایید. در صورت نیاز به سندبلاست، رنگ آمیزی مخازن و... میتوانید روی مجموعه بزرگ سندبلاست عسگری حساب کنید. برای برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران ما میتوانید با راههای درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

ویژگیهای رنگ آمیزی با ایرلس

اجرای رنگ به صورت یکنواخت و یکدست

اجرای درست و عالی با پوشش بالا یکدست رنگ

پوشش دهی سطح با بالاترین کیفیت با دقت میکرونی

دارای قابلیت حفظ رنگ با نشکستن مولکولهای رنگ

دارای عمری طولانی

استانداردهای رنگ آمیزی با این روش

رنگ آمیزی با ایرلس را میتوان یکی از بهترین روشهای رنگ آمیزی صنعتی شناخت. استفاده از این روش برای تمامی سطوح فلزی و هر سطح دیگری امکان پذیر است. دستگاهها و روشهای رنگ آمیزی با این روش همانند اجرای سندبلاست میباشد. برای انجام این روش، رنگ مورد دلخواه را درون مخزن دستگاه میریزند، مخزن دستگاه به یک شلنگ متصل است، بعد از روشن شدن پمپ دستگاه، رنگ وارد شلنگ میشود و به شکل پودری بر روی سطوح پاشیده میشود. مکانیسم عملکرد دستگاه ایرلس بستگی به میزان فشار داخلی مخزن دارد. استفاده از روش رنگ آمیزی با ایرلس نیز مانند هر نوع رنگ آمیزی دیگر نیاز به استانداردهای دارد. استانداردهای استفاده از این روش بستگی به نوع رنگی دارد که قصد استفاده از آنرا دارید. استانداردهای رنگ به وسیله ای شرکت تولیدی آن رنگ مشخص میشود.

یکی از عواملی که در رنگ آمیزی با ایرلس باید به آن توجه کرد. میزان درصد خروجی رنگ، سرعت و فشار است. همه ای این عوامل به پمپ دستگاه مربوط است، پمپهای دستگاههای مختلف با یکدیگر تفاوت دارند. انتخاب یک پمپ مناسب و درست در انجام و اجرای کار بسیار موثر است. از دیگر مزایا و ویژگیهای استفاده از این روش در رنگ آمیزی میتوان به مصرف تینر اشاره کرد. زمانی که از دستگاه ایرلس استفاده میشود میتوان این اطمینان را داشت که میزان مصرف تینر و حلال کننده های رنگ به حداقل مصرف میرسند. ویژگی برتر استفاده از رنگ آمیزی با ایرلس این است که این امکان را فراهم میسازد تا تمامی سطوح به شکل یکدست و یکسان رنگ آمیزی شود و با رنگ پوشش یابد. اجرای رنگ آمیزی در یک ضخامت مناسب و مشخص یکی از مواردی است که نقاشان به آن توجه ویژه ای دارند و این دستگاه این امکان را برای افراد فراهم ساخته است.

رنگ آمیزی با این روش از بسیاری از جهات مانند کاهش میزان مصرف انرژی، بالا بردن راندمان رنگ آمیزی صنعتی، کاهش انواع هزینه ها، آلودگی کمتر و امنیت کارگران، نسبت به سایر روش های رنگ آمیزی سطوح مزیت دارد. افرادی که در بخش رنگ آمیزی با ایرلس مشغول به کار هستند باید به درستی در مورد روشهای استفاده از این دستگاه آگهی داشته باشند.  از خطراتی که ممکن است در حین کار، آن ها را تهدید نماید، با خبر شوند. در مورد ایمنی پمپ، سلامت شیلنگ ها، خطر انبار کردن حلالها، اشتعال پذیری، آلودگی هوا، بیماری های تنفسی و … مهم ترین موارد ایمنی در این روش رنگ آمیزی هستند

 

 

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین