• اسلاید دو
 • اسلاید 0
 • اسلاید یک
قیمت سندبلاست رنگ مخزن

سندبلاست رنگ مخزن

شرکت فنی و مهندسی عسگری در زمینه سندبلاست رنگ مخزن، سندبلاست رنگ لوله، رنگ آمیزی با ایرلس فعالیت دارد. این شرکت با داشتن سالها تجربه ای موفق و همچنین، مشارکت در پروژه های بزرگ، توانسته که یک شرکت معتبر و شناخته شده شود. در این شرکت، از کادری مجرب و حرفه ای استفاده میکنند. داشتن تخصص و تجربه در این کار بسیار با اهمیت و مهم است.

برای انجام این کار نیاز به تجهیزات و امکانات پیشرفته ای وجود دارد. شرکت عسگری با دارا بودن این تجهیزات میتواند. مناسبترین و با کیفیترین کار را به مشتری تحویل دهد.استفاده از این روش برای صاحبان صنایع بسیار مقرون به صرفه میباشد. مخازن و لوله ها در گذر زمان، دچار آسیب میشوند. تغییر و تعویض لوله و مخزن، بسیار پر هزینه است. علاوه بر هزینه های خرید، هزینه های حمل، هزینه های کارگر برای جا به جایی نیز وجود دارد.

با توجه به این مشکلات، صاحبان صنایع و مدیران شرکتها به دنبال راهی هستند. تا هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش دهند استفاده از روش سندبلاست رنگ راهی مناسب برای کاهش هزینه است. در استفاده از این روش نیاز نیست که بودجه ای زیادی صرف کنید. اگر از شرکتهای که کیفیت بالای در انجام کار دارند استفاده نمایید. تا سالها میتوانید عمر مخازن و لوله ها را بالا ببرید. زیرا این روش پوشش مناسبی برای این موارد است.

انجام سندبلاست رنگ مخزن با استفاده از دستگاههای متنوعی صورت میگیرد. برای استعلام قیمت میتوانید یا به صورت حضوری به شرکت مراجعه نمایید. و یا اینکه اگر امکان مراجعه حضوری را ندارید از طریق راههای ارتباطی درج شده در سایت با مشاوران ما تماس بگیرید. و از مشاوره و راهنمایی مشاوران و کارشناسان ما استفاده لازم را ببرید.

سندبلاست رنگ مخزن چیست؟

در بسیاری از صنایع وجود مخازن بسیار ضروری و لازم است. روی کار آمدن سندبلاست رنگ مخزن برای صاحبان صنایع و شرکتها کمک زیادی بوده است. در ادامه قصد داریم که در مورد این روش و مزایا و ویژگیهای آن بیشتر بگوییم. صنایع مختلف از مخازن برای مقاصد متفاوتی استفاده میکنند. مثلا برای نگهداری مایعاتی مانند، آب، شیر، سیالات، مواد شیمیایی، مواد اسیدی و...

مخازن نیز مانند هر تجهیزات دیگری به مرور زمان و استفاده مکرر دچار آسیب و خرابی میشوند. در گذشته زمانی که این اتفاق رخ میداد. مخازن را تعویض میکردند، که اینکار برای مدیران و صاحبان صنایع بسیار پر هزینه بود. اما امروزه روی کار آمده این روش کمک کرده تا هزینه های این صنایع به شدت کاهش یابند.

هزینه های تعویض مخازن فقط مربوط به خرید مخزن جدید نیست. بلکه معمولا این مخازن در ابعاد بزرگ هستند و حمل و جا به جایی آنها نیز زمانبر و پرهزینه است. روی کار آمدن سندبلاست رنگ لوله و مخزن توانست روشی بسیار مقرون به صرفه باشد.

انجام روش سندبلاست در کارگاه سندبلاست

قبل از اینکه سندبلاست رنگ مخزن را انجام دهند. یعنی اینکه قبل از رنگ آمیزی طوح باید حتما سندبلاست انجام شود. مخازن و سطوح مختلف در اثر گدشت زمان، شرایط مختلف آب و هوایی، گرما و سرما، ضرب دیدگی، ورود فشار به سطوح دچار آسیب میشوند. در روش سندبلاست، از کمپرسورهای فشار هوای قوی استفاده میکنند و ذرات سیلیس، شن و ماسه را بر روی سطوح میپاشند.

این امر کمک میکند تا سطوحی که دچار، خراش، آسیب و فرورفتگی شده اند، ترمیم و تمیز شوند. در واقع با این ذرات آن خراشها و فرورفتگیها پر میشوند. یکی دیگر از مزایای سندبلاست این است که اگر روی سطوح آلودگی وجود داشته باشد، با پرتاب قوی این ذرات آن آلودگیهای حذف میشوند.

قیمت سندبلاست رنگ مخزن

استفاده از سندبلاست رنگ مخزن، میتواند پوششی بسیار قوی در برابر عوامل آسیب رسان به سطوح باشد. از این روش هم میتوان برای سطوح داخلی و هم برای سطوح خارجی استفاده کرد. یعنی اگر از این روش هم در داخل مخزن استفاده کنند و هم سطح بیرونی مخزن را کار کنند. آن مخزن میتواند تا مدتها در برابر آسیبها مقاومت کند.

نکته مهم اینجاست که قبل از رنگ آمیزی حتما باید سندبلاست انجام شود. زیرا اگر سطح برای رنگ آماده نباشد، برجستگی و فرورفتگی داشته باشد و یا آلوده باشد رنگ آمیزی به درستی انجام نمیشود.

قیمتهای انجام سندبلاست رنگ مخزن تفاوت دارند. این تفاوتها در دستگاهی است که کار به وسیله ای آن انجام میشود. اگر شما به دنبال شرکتی برای انجام این روش هستید میتوانید روی مجموعه سندبلاست عسگری حساب کنید. این شرکت از بهترین دستگاهها استفاده میکند. همچینین استفاده از نیروی کار حرفه ای باعث شده است که کمترین میزان هدر رفت مواد را داشته باشند.

همین امر کمک میکند تا هزینه های انجام کار به شدت پایین بیاید. و در نهایت به شما کاری تمیز و فوق العاده را تحویل میدهند. برای مشاهده ای پروژه های این شرکت میتوانید وارد وب سایت شوید و کارهای انجام شده این شرکت را بررسی نمیید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سندبلاست رنگ مخزن روی این لینک کلیک نمایید.

 

 

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین