دستگاه ایرلس برقی چیست کاربرد و مزایا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه ایرلس برقی چیست کاربرد و مزایا بهترین و متداول ترین وسیله برای پاشش رنگ به سطوح مختلف رنگ پاش ها هستند که دستگاه ایرلس برقی جزو این دسته از ابزار آلات رنگ پاش محسوب می شود.

لازم به توضیح است که لایه رنگی که با غلتک بر روی سطوح کشیده می شود، ضخیم تر از رنگی است که با دستگاه ایرلس پاشیده می شود ولی از نظر کیفیت پاشش رنگ، سرعت انجام کار و عدم خستگی اپراتور دستگاه ایرلس بسیار بهتر می باشد.

نحوه کار دستگاه ایرلس برقی

در هنگام کار با دستگاه ایرلس برقی ، رنگ داخل مخزن با فشار زیاد از طریق شیلنگ رنگ به پیستوله رنگ انتقاله می یابد و از طریق نازل بر روی سطوح پاشیده می شود. مقدار پاشش رنگ از روی نازل قابل تنظیم است و می توان الگو و میزان پاشش رنگ را تغییر داد.

 ایرلس رنگ پاش برقی مناسب برای افرادی هست که در پروژه های سنگین با وسعت و مساحت زیاد کار می کنند. زیرا استفاده از آن در مصرف زمان و هزینه بسیار مقرون بصرفه می باشد. همچنین کاربر نه تنها احساس خستگی نمیکند بلکه می تواند بدون وقفه در زمان طولانی به نقاشی خود ادامه دهد.

دستگاه ایرلس برقی ، دستگاه های موتوری با ظروف رنگ داخلی هستند. توجه داشته باشید که برخی رنگ را مستقیماً از قوطی رنگ می کشند. رنگ از اسپری‌های رنگ بدون هوا با فشار بسیار بالا تهیه می‌شود که باعث ایجاد پوشش ضخیم می‌شود.

آیا می دانستید که دستگاه ایرلس برقی برای رنگ آمیزی نرده ها ایده آل هستند؟ زیرا می توانند در مدت زمان بسیار کوتاهی منطقه وسیعی را پوشش دهند. هنگامی که رنگ را از این واحدها اسپری می کنید، رنگ تمایل به بیرون آمدن یک فن از ذرات یکنواخت دارد و به سطوح پوششی زیبا و یکنواخت می بخشد. بهترین چیز در مورد استفاده از دستگاه ایرلس برقی ، پوشش کمتر و کار کمتر است.

به خاطر داشته باشید که دستگاه ایرلس برقی از یک نازل و شلنگ برای پخش یکنواخت رنگ، به عنوان مثال، روی دیوار یا هر سطح دیگری استفاده می کنند. فرقی نمی‌کند برای مشتری خود دیوارها را اصلاح کنید یا قصد دارید رنگی تازه به کل خانه او بدهید، این ابزار پرفشار و راحت می‌تواند در زمان و فعالیت شما صرفه‌جویی کند. همچنین، می توانید نوک متفاوتی را به رنگ پاش بدون هوا اعمال کنید.

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
عبارت تصویر را کنید. واضح نیست؟
 •  
  آدرس :
  تهران – جاده كرج - شهر قدس – مجتمع زندیه – کارگاه پنچم - سندبلاست عسگری
 •  
  موبایل:
  09123393092
 •  
  موبایل:
  09383373092

کلیه حقوق این سایت برای گروه سندبلاست عسگری محفوظ است. طراحی سایت توسط دیاکو

بالا
پایین